Zahlasujete v ankete Zdravotníckych novín TOP lekári na Slovenku za našich odborníkov

Po úspešných šiestich ročníkoch prichádzajú Zdravotnícke noviny v poradí s už siedmym ročníkom  ankety TOP LEKÁRI  na Slovensku.

V nomináciách ani tento rok  nemôžu chýbať ani naši odborníci a vy im môžete dať svoj hlas.

Za starostlivosť o naše zdravie si, majú náš pomyselný hlas všetci zdravotníci, avšak v tejto konkrétnej ankete môžete hlasovať do 25. júla 2021 tu:

Za FNsP F.D. Roosevelta sú podľa odborností nominovaní:

Pneumológia a ftizelógia

• MUDr. Michal Urda
    primár Oddelenia pneumológie a ftizeológie
  • MUDr. Daniela Kemková – lekárka Oddelenia pneumológie a ftizeológie

Hematológia

• MUDr. Eva Králiková – lekárka JIS, Hematologického oddelenia

Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia

• MUDr. Martina Flašková – primárka Oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie

Cievna chirurgia

• MUDr. Július Janek, PhD. – prednosta Kliniky transplantačnej chirurgie SZU, transplantačný chirurg

Dermatovenerológia

• MUDr. Slavomír Urbanček, PhD. – prednosta II. Deramtovenerologickej kliniky SZU

Diabetológia

• MUDr. Jarmila Okapcová, Csc. – lekárka II. Internej kliniky SZU

Ortopédia

• MUDr. Ján Šima, PhD. – zástupca prednostu Ortopedickej kliniky SZU

Neurochirurgia

• MUDr. Ján Šulaj, PhD. – prednosta Neurochirurgickej kliniky SZU

Lekárov nominovali jednotlivé nemocnice a zdravotnícke zariadenia, hlavní odborníci pre jednotlivé špecializácie, čitatelia Zdravotníckych novín, jediného odborného týždenníka pre zdravotníkov a v neposlednom rade nominanti samotnej redakcie Zdravotníckych novín.

Cieľom ankety je vyzdvihnúť úspechy lekárov, o ktorých sa nie vždy hovorí, najmä v dnešnej dobe.