Začíname očkovať aj jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson and Johnson). Prihlásiť sa môžete aj cez zoznam náhradníkov.

Začíname očkovať aj jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson and Johnson). Prihlásiť sa môžete aj cez zoznam náhradníkov.

Vo vakcinačnom centre začíname od štvrtku 8.7.2021 očkovať aj jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson  & Johnson).  Na očkovanie touto vakcínou sa môžu registrovať osoby  vo veku 18 rokov (vrátane) a staršie. Typ vakcíny, ktorou sa chcete dať zaočkovať si zvolíte pri registrácii  na očkovanie na korona.gov.sk .

 

CEZ ZOZNAM NÁHRADNÍKOV SA MÔŽETE K JANSSENU ( Johnson  Johnson) DOSTAŤ RÝCHLEJŠIE

 

Ak ste sa už zaregistrovali cez korona.gov.sk, ale chcete byť zaočkovaní skôr,  ako dostanete do SMS oficiálny termín z NCZI, cez zoznam náhradníkov na očkovanie vo FNsP F. D. Roosevelta máte  možnosť získať vyhovujúci termín (uveďte ho hneď pri nahlasovaní).

POZOR! Musíte byť zaregistrovaní aj cez oficiálny registračný formulár na  korona.gov.sk

Do zoznamu náhradníkov FNsP F.D. Roosevelta sa zaevidujete na tel. čísle: 0907 818 063 (nahlasujte počas pracovných dní od 7,00 – 14,30 h)

Záujemca, ktorý sa do zoznamu nahlasuje, musí byť schopný dostaviť sa do vakcinačného centra do 30 minút.

Zoznam náhradníkov tvoríme, aby sme vedeli využiť všetky pripravené dávky na daný deň aj v prípade, že sa niektorý objednaný záujemca nedostaví.

Zaočkovanie v daný deň  nevieme zaručiť a bez SMS z NCZI nie je nárokovateľné.

 

Očkovanie vakcínou Janssen (Johnson  & Johnson)  bude prebiehať vo Vakcinačnom centre FNsP FDR v Banskej Bystrici vo vzdelávacom centre EDUKA zatiaľ vo štvrtok a piatok 8.7 a 9.7.2021 a 15.7. a 16.7.2021.

 

 

Viac o vakcíne Janssen sa dozviete:

 

https://www.slovenskoproticovidu.sk/sk/vsetko-o-ockovani/vakciny/viac-o-vakcine-covid-19-vaccine-janssen-od-vyrobcu-johnson-johnson 

 

 

Vo vakcinačnom centre FNsP F. D. Roosevelta teda aktuálne  očkujeme vakcínami Pfizer/BioNtech a Janssen.

 

K 5.5.2021 sme celkovo zaočkovali prvou dávkou 43 811 ľudí  a druhú dávku vakcíny proti SARS-COV-2 dostalo 36 846.

image_pdfimage_print