Vyšší komfort pre pacientov na Neurochirurgickej klinike SZU

Domov » Blog » Nezaradené » Vyšší komfort pre pacientov na Neurochirurgickej klinike SZU
Vyšší komfort pre pacientov na Neurochirurgickej klinike SZU

Na Neurochirurgickej klinike SZU, ktorá vo svojom obore patrí medzi špičkové pracoviská sa v júli postarali o zvýšenie pohodlia svojich pacientov.
Pacientske izby vymaľovali v optimistických farbách. Kompletne zrekonštruovali toalety, ktoré svojou výškou zohľadňujú potreby pacientov po operácii chrbtice. Nový jedálenský pult je tiež prispôsobený tomu, že po takejto operácii nemôžu sedieť. Pacienti, ktorí uprednostnia počas hospitalizácie súkromie a komfort, majú k dispozícii nadštandardnú izbu s modernou kúpeľňou a vlastným WC. Sponzorsky získaným nábytkom dovybavili rehabilitačný kút, ale aj priestory ambulancie.
Spokojnosť pacienta s pobytom v nemocnici ovplyvňuje okrem zdravotnej starostlivosti akej sa mu dostane, vo vysokej miere aj prostredie. Manažment nemocnice má úprimnú snahu postupne – krok za krokom zlepšovať podmienky aj na ostatných oddeleniach nemocnice.

Ndštandartka290
Kupelna290