Rozšírené návštevné hodiny platia pre chodiacich pacientov

Začiatkom mája bol zrušený zákaz návštev a po ich obnovení sme sa rozhodli pacientom a ich príbuzným vynahradiť dlhé mesiace zákazu. Rozšírili sme návštevné hodiny od 13.00 do 17.00 h. Chceli by sme Vám však spresniť, že tieto hodiny platia pre mobilných, chodiacich pacientov, ktorí môžu opustiť priestor lôžkového oddelenia a prijať návštevy pred oddelením, alebo v návštevnej hale.

Lôžkové oddelenia jednotlivých kliník a oddelení fungujú v rôznych režimoch a majú odlišný harmonogram poskytovania liečby. Z tohto dôvodu sú návštevy pacientov pripútaných na lôžko, povolené priamo na oddeleniach a izbách pacientov až od 15.00 h.

Návštevy vstupujúce na oddelenia a izby pacientov sa musia najprv ohlásiť u službukonajúceho personálu. Bez ohlásenia, nie je možné (ani slušné) do priestoru lôžkového oddelenia vstupovať.

Ďakujeme Vám, že to chápete a rešpektujete.

NÁVŠTEVNÉ HODINY PRE CHODIACICH PACIENTOV (mimo priestoru oddelenia)

Pondelok – Nedeľa          13:00-17:00

NÁVŠTEVNÉ HODINY PRE IMOBILNÝCH PACIENTOV (na izbe pacienta)

Pondelok – Nedeľa          15:00-17:00

Prosíme pacientov a návštevníkov, aby rešpektovali a dodržiavali stanovené návštevné hodiny.