Pozývame vás na výstavu nášho bývalého pacienta Pavla Huszára

Domov / Uncategorized @sk / Pozývame vás na výstavu nášho bývalého pacienta Pavla Huszára
Pozývame vás na výstavu nášho bývalého pacienta Pavla Huszára

Pozývame Vás na predajnú výstavu obrazov banskobystrického maliara Pavla Huszára pod názvom „Čaro prírody očami maliara Pavla Huszára“, ktorá sa bude konať vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici, v dňoch 15. apríla – 14. mája 2016 v priestoroch vstupnej haly a hornej galérie. Zahájenie výstavy bude sprevádzané vernisážou, ktorá sa bude konať v piatok 15. apríla od 16:30 – 18:30 hodiny vo vstupnej hale lôžkovej časti.
Hlavnou myšlienkou je skutočná pomoc pri ťažkej a náročnej liečbe pacientov, na podporu zlepšenia podmienok liečby a hospitalizácie pacientov s onkologickými ochoreniami a je aj poďakovaním nemocnici samotného autora obrazov Pavla Huszára, ktorý je po vážnej operácii nádoru na Onkochirurgickom oddelení.

Výstava je spojená s predajom výtvarných diel autora Pavla Huszára.