Štefan Šidlovský

  Zostal som až v údive, že takáto veľká inštitúcia je kvalitovo na úrovni svetových nemocníc. Tam všetko funguje ako má, cez manažment, komunikáciu, až po zavedený systém.
  Štefan Šidlovský

  Môj zdravotný stav ma v uplynulých dňoch donútil navštíviť našu Rooseveltovu nemocnicu. Zostal som až v údive, že takáto veľká inštitúcia je kvalitovo na úrovni svetových nemocníc. Tam všetko funguje ako má, cez manažment, komunikáciu, až po zavedený systém.Pani riaditeľka Lapuníková SUPER! Po príchode na urgent som sa rýchlo dostal do rúk mladej a veľmi šikovnej lekárky, ktorej sa môj zdravotný stav nezdal. Tá okamžite zariadila ďalšie odborné vyšetrenia, a aj keď ich výsledok nebol pozitívny, vedel som, že som v dobrých rukách. Tým, že som zostal hospitalizovaný nečakane a prakticky som so sebou nemal skoro nič, mi bolo v nemocnici automaticky poskytnuté náhradné oblečenie. Skončil som na operačnej sále v rukách pána doktora neurochirurga Zachara, ktorý odviedol precíznu prácu. Momentálne sa po operácii zotavujem, ale musím naozaj vyjadriť pochvalu celému tímu nemocnice.

  Chcel by som vyjadriť veľké poďakovanie všetkým, ktorí pracujú v Rooseveltovej nemocnici. Od vedenia nemocnice, cez lekárov, sestry, všetkým na operačných sálach, fyzioterapeutov, sanitárov, upratovačiek, kuchárov, a aj tým, ktorých nie je až tak vidieť. Skvelý a zohratý tím v celej nemocnici. Menovite by som chcel vyjadriť naozaj veľkú a srdečnú vďaku lekárkam z Neurologickej kliniky MUDr. Frančiakovej a MUDr. Kuntovej. Operatérovi MUDr. Zacharovi, ktorý je macher vo svojom odbore. Ošetrujúcej lekárke z Neurochirurgickej kliniky MUDr. Pivovarníkovej. Všetko šliapalo ako švajčiarske hodinky, všetci vedeli čo robiť a ako to robiť. Stretol som sa s profesionalitou na vysokej úrovni, ale tiež aj s empatiou, pochopením a ľudskosťou. Bolo o mňa naozaj ukážkovo postarané. Pochutnal som si dokonca aj na strave, no proste cítil som sa ako v päť hviezdičkovom hoteli.

  Naozaj sa o mňa postarali ako o ,,svojho“ . Ďakujem ešte raz.

  PS: Povedal môj spolubývajúci na izbe, ktorý prišiel akurát z inej novej nemenovanej nemocnici, bager majú síce nový, ale bagrista je slabý, ale v tej bystrickej aj bager,aj bagrista idú na plný výkon.