Pôrod v našej nemocnici

  Komfort, istota a kvalitná odborná starostlivosť – pre Vás a Vaše dieťa
  Pôrod v našej nemocnici

  Milá budúca mamička,

  sme radi, že ste si vybrali našu pôrodnicu. Pôrodom u Vás končí obdobie tehotenstva. Je to jedinečná udalosť vo Vašom živote a my Vám preto chceme chvíle pred, počas aj po pôrode spríjemniť  a poskytnúť nielen kvalitnú odbornú starostlivosť, ale i príjemný úsmev, povzbudivé slová a chceme byť pre Vás „oporou“.

  Ako to u nás funguje?

  Milé naše maminky, pripravujete sa v najbližšej dobe, alebo v budúcnosti na najkrajší moment, narodenie dieťatka? V našej pôrodnici Vás týmto okamihom budú sprevádzať, okrem lekárov, aj úžasné pôrodné asistentky. Čo všetko Vás po príchode do pôrodnice čaká a ako to u nás prebieha, si môžete pozrieť v našom novom videu.

  Keďže príchod bábätka na svet patrí medzi najdôležitejšie udalosti v živote, mamičky veľmi citlivo vnímajú všetko čo s príchodom na svet ich ratolesti súvisí, prostredie nevynímajúc. Preto sme začali s rekonštrukciou a renováciou priestorov. Veríme, že mamičky po pôrode spolu s bábätkami budú môcť už v priebehu júna využívať zrekonštruované a vynovené priestory

  Ultrazvukové 3D/4D vyšetrenie pre všetky mamičky

  Odborné vyšetrenie poskytujeme všetkým budúcim mamičkám, ktoré majú záujem o vyšetrenie v 3D/4D zobrazení .

  Na čo by ste nemali zabudnúť

  • Od 38. týždňa pred pôrodom je potrebné navštevovať ambulanciu antepartálneho monitoringu na Ambulancii fyziologickej gravidity. 
  • Ambulancia fyziologickej gravidity (antepartálny monitoring) sa nachádza v poliklinickej časti FNsP F.D.R, 2. poschodie, č. dverí 289.
  • Objednávajte sa na ambulanciu utorok a štvrtok v čase od 7:30 hod do 13:00 hod. od 38. týždňa tehotenstva na tel. čísle 048/441 3635.

  Príbehy našich mamičiek

  Toto sú skúsenosti našich mamičiek a ich partnerov, ktorí si vybrali Rooseveltovu Nemocnicu pre pôrod svojho dieťatka. Sledujte ich osobné výpovede.

  Náš tím je nadšený z toho, že mení životy našich mamičiek, a je nám cťou sprevádzať ich týmto nádherným okamihom.

  Pozrite si ich príbehy