Oznam: Prechádzame na nový nemocničný informačný systém

Domov / Uncategorized @sk / Oznam: Prechádzame na nový nemocničný informačný systém
Oznam: Prechádzame na nový nemocničný informačný systém

Vážení pacienti,
dovoľujeme si Vám oznámiť, že v našej nemocnici od 01. februára 2020 dochádza k zavádzaniu nového nemocničného informačného systému.
Táto zmena sa úzko dotýka všetkých častí nemocnice (lôžkovej časti, ambulancií, laboratórií, RTG a ďalších).

Z tohto dôvodu môže v priebehu pár nasledujúcich dni dôjsť k predĺženiu čakania na vyšetrenie ako aj k predĺženiu samotného vyšetrenia.
Vopred sa Vám ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Naši zamestnanci aj zamestnanci dodávateľa nového informačného systému vyvíjajú všetku snahu, aby došlo k čo najmenším obmedzeniam.
Preto si Vás dovoľujeme požiadať o trpezlivosť a ústretovosť, ak nám niektoré úkony budú trvať dlhšie ako ste boli zvyknutí.
Veríme, že táto zmena prinesie v budúcnosti pozitívne výsledky nie len pre našu nemocnicu, ale najmä pre Vás, našich pacientov.