OZNAM: Počas víkendu dôjde na Urgentnom príjme k zmene organizácie vstupu. Opravujeme podlahu.

Informujeme pacientov a návštevníkov FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica, že od piatku 21.6.2019 ( od 16.00 hod.) do nedele 23.6.2019 ( do 17.00 hod.) budú na Oddelení urgentného príjmu prebiehať práce na prvej etape repasácie podlahy.
Počas prác bude vstup na urgentný príjem zabezpečený cez hlavný vchod do monoblokov lôžkovej časti na -1. podlaží. Pacientov bude usmerňovať strážna služba.

Ospravedlňujeme sa za sťažené podmienky a prosíme pacientov o trpezlivosť a porozumenie, pripravujeme pre nich krajšie priestory.

Sú prijaté nasledovné opatrenia:

• dvere UP budú v tomto čase uzatvorené,
• je zabezpečená navigácia pre pacientov a doprovod,
• informáciu o zmene vchodu na UP budú podávať pracovníci VO na hlavnej bráne,
• pred dverami UP počas celej doby prác bude pracovník VO a druhý pracovník bude v priestore UP
• WC pre pacientov je zabezpečené vo vstupnej hale,
• zmena organizácie dopravy je nahlásená na Záchranný systém, FALCK, Políciu a ZVJS.