Neurológ docent Donáth je ako jediný zo Slovenska ambasádorom medzinárodného odborného podujatia

V našej nemocnici pracujú odborníci, ktorí svojimi rozsiahlymi skúsenosťami a znalosťami pomáhajú riešiť našim pacientom najzložitejšie zdravotné problémy a diagnózy. Vďaka svojim výsledkom sú uznávanými autoritami  nielen v rámci Slovenska, ale aj v odbornej obci na medzinárodnej úrovni.  Jedným z nich je aj doc. MUDr. Vladimír Donáth, CSc., prednosta II. Neurologickej kliniky SZU, ktorý je niekoľko rokov po sebe ambasádorom  jedného z najvýznamnejších svetových neurologických kongresov – KONTROVERZIE V NEUROLÓGII – CONy, ktorý sa tento rok uskutoční v metropole Anglicka v Londýne. Docent Donáth je ako jediný Slovák členom organizačného výboru tohto prestížneho odborného podujatia.  Ambasádorom sa stal za svoj prínos pri organizácii kongresu.
Ambasádori – http://cony.comtecmed.com/ambassadors/