Občianske združenie pri fakultnej nemocnici
Občianske združenie vzniklo v roku 2012 s cieľom podporovať rozvoj nemocnice a pomáhať zlepšovať kvalitu života pacientov počas hospitalizácie.
Jeho poslaním je prispievať k zvyšovaniu úrovne vybavenia pre komplexnú diagnostiku a liečbu pacientov, ale aj podporovať odborný rozvoj zdravotníkov a aktivity v oblasti vedy a výskumu.



