Naša nemocnica má zastúpenie v ankete Slovenka roka 2026

Časopis Slovenka už 18. rok oceňuje ženy, ktorých práca a osobné nasadenie významne ovplyvňujú verejný život prostredníctvom ankety Slovenka roka 2026.
Nominácie vznikajú na základe odborného posúdenia nominačnej komisie a reflektujú dlhodobé výsledky, prínos pre spoločnosť aj hodnotový rozmer pôsobenia jednotlivých osobností v oblastiach ako zdravotníctvo, vzdelávanie, veda, manažment, charita, kultúra či médiá.
Medzi nominantkami je aj Ing. Miriam Lapuníková, MBA, generálna riaditeľka FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica. Nomináciu ona sama vníma ako uznanie práce celej nemocnice a tímov, ktoré sa dlhodobo podieľajú na pokroku a rozvoji nemocnice. Považuje ju aj ako ďalšiu príležitosť zviditeľniť našu nemocnicu, jej hodnoty a smerovanie.
Hlasovať možno prostredníctvom tohto linku: Hlasovanie - Slovenka roka do 25. júna 2026.



