Medzinárodný deň sestier sme oslávili usporiadaním slávnostnej konferencie

Domov » Blog » Nezaradené » Medzinárodný deň sestier sme oslávili usporiadaním slávnostnej konferencie
Medzinárodný deň sestier sme oslávili usporiadaním slávnostnej konferencie

Obetavú prácu sestier sme si vo FNsP F.D. Roosevelta pri príležitosti ich medzinárodného sviatku uctili usporiadaním slávnostnej konferencie, ktorá sa konala 16. mája 2012 v konferenčných priestoroch Hotela Dixon v Banskej Bystrici.
Slovami vďaky a príhovormi konferenciu otvorili pozvaní hostia. Každoročným zvykom býva pri tejto príležitosti aj odovzdanie ocenení. Toho roku si ocenenie odnieslo osem sestier. Päť z nich sú zamestnankyne našej nemocnice. Konferencia pokračovala do popoludňajších hodín bohatým odborným programom.
Konferencie sa zúčastnilo 180 sestier a pôrodných asistentiek zo zdravotníckych zariadení v Banskobystrickom kraji. Na jej organizácií sa podieľali aj RK SaPA BB, Stredoslovenský ústav srdcovocievnych chorôb, a.s. a Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica.

Obr.: Odmenené sestry (zľava) – Čižmáriková Ľudmila (FNsP FDR), Čiefová Mária (DFNsP),
Mikušková Mariana (DFNsP), Bc. Migrová Iveta (SsÚSCCH a.s.), Jakubcová Beáta (FNsP FDR), Hrčková Jaroslava (FNsP FDR), Mgr. Havelová Mária (FNsP FDR) a prezidentka RK SaPA Bocková Ľuboslava a predsedníčka územného spolku SSSaPA SLS Mgr. Prandlová Soňa.