Krásne poďakovanie spokojnej mamičky našej pôrodnice

Krásne poďakovanie spokojnej mamičky našej pôrodnice

Dobrý deň,
už to bude druhý mesiac od narodenia mojej dcéry Veroniky vo Vašej nemocnici. Na tento deň, 9.5. a celý pobyt mám veľmi pekné spomienky. A preto by som touto cestou chcela pochváliť celý personál od vrátnika cez sanitárov, upratovačky a najmä sestričky a lekárov, pretože ich priateľský prístup a veľké nasadenie zanechali pekné spomienky.

Skvelý vzťah medzi kolektívom sestier, sanitárov a lekárov na pôrodnej sále mi veľmi dodal na psychickej pohode. Navzájom si medzi sebou pomáhali, čo ozaj oceňujem. Sestrička, ktorá má mala na starosti sa s láskou a ochotou starala o mňa a pravidelne sa chodila informovať na môj zdravotný stav. Klobúk dole pred bravúrnou starostlivosťou pôrodnej asistentky Mgr. Černákovej. Veľmi oceňujem poskytovanie informácií a starostlivosti počas pôrodných dôb, prípravy na pôrod, samotného pôrodu a času po pôrode.

Odrodila ma pani doktorka MUDr. Barboríková – veľmi milá, empatická, hlavne erudovaná lekárka, ktorá sa zaujímala nielen o dobro a zdravie bábätka, ale aj o mňa, rodičku. Vďaka jej profesionálnemu prístupu a správnemu rozhodnutiu som mala pôrod bez komplikácií a dopadol super, aj keď hrozilo zaseknutie bábätka. Lekárka počas pôrodu komentovala, čo sa deje a podávala informácie. Sestrička so mnou predýchavala kontrakcie a pomáhala mi nájsť vhodnú polohu.

Chválim aj podanie epidurálky – poskytnutie informácií, informovanosť, samotné podanie. Pravidelne sa chodila doktorka, ktorá mi zaviedla epi, počas celého pobytu na pôrodnej sále pýtať na účinky epi a najmä či nemám vedľajšie účinky.

Oddelenie šestonedelia tiež chválim: taktiež výborný tím lekárov a sestier či už, čo sa týka starostlivosti rodičiek ale aj bábätiek. Perfektná starostlivosť a ústretovosť.
Chválim laktačnú sestru: jej bravúrny prístup, ukážka a pomoc pri dojčení, kúpaní a narábaní s bábätkom – ako ho správne chytiť a polohovať.

Oceňujem aj správanie a pracovné nasadenie ďalšieho personálu ako sú upratovačky, sanitárky…
Za mňa maximálna spokojnosť a aj preto bude pre mňa pôrod a narodenie bábätka najkrajším zážitkom.

S pozdravom

Jarmila z Banskej Bystrica

image_pdfimage_print