Koncert vniesol do nemocnice atmosféru Vianoc

Pacientom, ktorým zdravotný stav neumožnil tráviť predvianočné chvíle v kruhu svojich blízkych, sme vo FNsP F.D. Roosevelta spríjemnili usporiadaním Vianočného koncertu. O sviatočnú atmosféru sa v pondelok 16. decembra 2013 v návštevnej hale nemocnice postarali žiaci Súkromnej základnej umeleckej školy Róberta Tatára a Dievčenský spevácky zbor Dolce Canto pri ZUŠ J. Cikkera v Banskej Bystrici.
Usporiadanie koncertu vo FNsP F.D. Roosevelta je novinkou. „Chceme týmto dokázať, že sa v nemocnici nestaráme len o telesnú schránku našich pacientov, ale záleží nám aj na ich pohode, a aby sa cítili príjemne.“ priblížil riaditeľ nemocnice Vladimír Baláž dôvody, pre ktoré nám na usporiadaní podujatia záležalo.
Návštevníci si počas koncertu mohli pochutnať aj na „riaditeľskej vianočnej kapustnici“ a medovníkoch.
Podujatie sa stretlo s veľmi dobrou odozvou a nebudeme klamať, keď povieme, že mnohí z návštevníkov ním boli nadšení. Veríme, že sme toho roku založili vo FNsP F.D. Roosevelta novú tradíciu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.fnspfdr.sk/index.php/fnsp-fdr-bb-3/376-vdaka-novemu-sonografu-nebudu-vysetrenia-pecene-boliet#sigFreeId7bc95aba1f