Koncert vniesol do nemocnice atmosféru Vianoc

Vianočný koncert2014 290

Pacientom, ktorým zdravotný stav neumožnil tráviť predvianočné chvíle v kruhu svojich blízkych, sme vo FNsP F.D. Roosevelta spríjemnili usporiadaním Vianočného koncertu. O sviatočnú atmosféru sa v stredu 17. decembra 2014 v návštevnej hale nemocnice postarali spevák Samuel Lorinčík, heligonkárka Vlasta Mudríková a Spevácky zbor Mladosť z Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Vianočný koncert2014 2 290

Vianočný koncert sa konal vo FNsP F.D. Roosevelta už po druhý krát. Návštevníci si počas koncertu mohli pochutnať aj na vianočnej kapustnici a medovníkoch.
Veríme, že naši pacienti aj zamestnanci na chvíľku zahodili starosti, zabudli na chorobu a pocítili vo svojich srdciach radosť z blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku.