Dnes je medzinárodný deň sestier

V dnešný deň mávajú každý rok slávnostné stretnutie a ocenia niektoré z nich. Aktuálna epidemiologická situácia ovplyvnila aj slávenie ich zaslúženého sviatku, napriek tomu na vyjadrenie našej úcty nemôžeme zabudnúť.

Milé sestry, pri príležitosti Vášho medzinárodného sviatku Vám chceme vysloviť obdiv a hlboké poďakovanie za Vaše nasadenie, úsmev a lásku s akou svoje povolanie vykonávate. Ďakujeme Vám za starostlivosť o každého jedného pacienta.
Bez každodennej práce Vás sestier, by poskytovanie zdravotnej starostlivosti nebolo kompletné a v mnohých prípadoch ani možné. V našej nemocnici Vás pracuje viac ako 800 a ste nenahraditeľnou súčasťou tímu.

Želáme Vám, úprimne a od srdca, veľa toho najdôležitejšieho, o prinavrátenie čoho sa snažíte pri svojich pacientoch – zdravia, ale aj veľa životnej pohody, síl a podpory od Vášho okolia.
Naša úcta a vďaka patrí samozrejme aj mužským predstaviteľom tohto krásneho povolania.