Čestné uznanie lekárovi z vďaky od pacientky

Čestné uznanie lekárovi z vďaky od pacientky

Na pôde riaditeľstva nemocnice za prítomnosti riaditeľky Ing. Miriam Lapuníkovej MBA odovzdala  onkologicky chorá  pacientka Martina z veľkej vďaky za záchranu svojho života  Čestné uznanie MUDr. Petrovi Vladovičovi, PhD. – primárovi oddelenia miniinvazívnej chirurgie, II Chirurgickej kliniky, ktorý sa o ňu staral.  

Čestné uznanie navrhla, zabezpečila a osobne odovzdala pánovi lekárovi onkologická pacientka našej nemocnice, ktorej zachránil život a veľmi pomohol pri indikácií liečby.

Čestné uznanie mu bolo udelené za záchranu ľudských životov, vynikajúcu celoživotnú prácu, charakterné jednanie, profesionálnu starostlivosť a pomoc pacientom.  

“ K dobrému lekárovi, patrí aj pokora a úcta voči pacientom, a to je niečo čo veľmi veľa lekárom v dnešnej dobe chýba. Pre mňa je pán primár Vladovič veľkým vzorom a inšpiráciou. A absolútnym prototypom ideálneho lekára, chirurga, ktorý sa o pacientov zaujíma a stará. Zachránil mi život, a ak o ten život prídem, tak mi to všetko za to stálo, lebo som spoznala skvelého človeka, ktorý si oslovenie lekár naozaj zaslúži.

Ja mu za takúto starostlivosť  a pomoc úprimne ďakujem. A udeľujem mu týmto z pozície pacientky vašej nemocnice Čestné uznanie“  pacientka Martina

image_pdfimage_print