Domov / Uncategorized @sk / Vďační rodičia zorganizovali benefičný futbalový turnaj. Neonatologická klinika využije dar na technické dovybavenie.

Nádherné gesto vďaky od šťastných rodičov našej bývalej malinkej pacientky Ninky sa dostalo tímu Neonatologickej kliniky SZU. Miroslavovi Dančovi a jeho priateľke sa narodila dcérka Ninka predčasne. Dva mesiace bola preto v starostlivosti tímu perinatologického centra. Miroslav Dančo sa rozhodol poďakovať klinike za starostlivosť usporiadaním benefičného futbalového turnaja. Počas turnaja sa podarilo vyzbierať finančné prostriedky v sume 2610 €, ktoré tak poputujú na technické dovybavenie kliniky. Neonatologická klinika SZU je jedným zo šiestich Perinatologických centier v SR, ktoré poskytuje najvyššiu odbornú starostlivosť pre kriticky chorých a predčasne narodených novorodencov. Symbolický šek si z rúk spokojného otecka prevzala zástupkyňa prednostky kliniky MUDr. Natália Bíliková. Spolu s rodičmi sa tešíme z Ninkiných prvých krôčikov a prajeme im už len mnoho radosti a zdravia. Za zorganizovanie krásnej akcie aj za vyzbierané peniažky úprimne ďakujeme.

dar turnaj neonat2
dar turnaj neonat1